Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Katalog produktów

Loewe Klang 1

Głośniki Loewe klang 1 zapewniają doskonałe doświadczenie audio dla każdego rodzaju dźwięku. Tony są wyraźniejsze i rześkie. Nawet mowa jest wyraźniejsza, dzięki odpowiedniemu zbalansowaniu.

Dostępne kolory: color3

Loewe Klang 1 Subwoofer

Loewe Klang 1 Subwoofer zaprojektowano z myślą o współpracy z systemem głośników Loewe Klang 1, dla których przewidziano terminale głośnikowe.

Dostępne kolory: color3

Loewe Klang 5

Charakterystyka dźwięku Loewe klang 5 to czysta przyjemność dla uszu. Pięć aktywnych głośników o 250W mocy wypełnia pomieszczenie idealnym dźwiękiem.

Dostępne kolory: color2 color3

Loewe Klang 5 Subwoofer

Imponująca moc 600W mocy muzycznej zapewnia mocny i skoncentrowany bas. Dźwięk wydobywa się z eleganckiej obudowy z topem wykonanym z litego aluminium.

Dostępne kolory: color3

Loewe Klang 9

Udoskonalona akustycznie, pozbawiona widocznych śrub maskownica z bezszwowym materiałem akustycznym opracowanym specjalnie dla Loewe nadaje głośnikowi domowy i ciepły sznyt.

Loewe Klang 1 WM

Szybki i łatwy montaż, nie wymaga narzędzi. Uchwyt ścienny jest niewidzialny, dzięki magnetycznym pokrywom, tak jak kable ukryte z tyłu. Może być obrócony i dostosowany wedle upodobań.

Loewe Klang 1 FS

Wysokiej jakości stal nierdzewna z przewodem kablowym ukrytym w swoim wnętrzu sprawia, że może to być wolnostojące źródło dźwięku. Zapewnia mnóstwo miejsca na ukrycie zbyt długich kabli głośnika. Wymiary w tym głośnik: wysokość 100 cm, średnica 23.5 cm podstawy.

Złap jeszcze lepszą okazję! Oferta produktów z ekspozycji - taniej do 70%
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.