Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Reference 85 UHD Promocja 24 miesiące darmowej telewizji NC plus + Moduł CAM Gratis

Loewe Reference 85 UHD Promocja 24 miesiące darmowej telewizji NC plus + Moduł CAM Gratis
Dane techniczne Zobacz PDF
Dane techniczne
1,76 MB
Oblicz ratę

Cena: 89 990,00 PLN

 • Cechy telewizora Reference.

Bluetooth Streamowanie muzyki ze smartfonów i tabletów do telewizora. Doskonały dźwięk dzięki zintegrowanemu soundbarowi z 8 głośnikami; 120 watów mocy muzycznej i tryb Cinema Surround oferują niezapomniane przeżycia dźwiękowe w kinie domowym. Digital Recording (DR+) Zatrzymywanie i nagrywanie ulubionych audycji telewizyjnych. Podstawa podłogowa z obrotnicą (opcja) Telewizor na podstawie podłogowej posiada możliwość obrotu komfortowego obrotu sterowanego z pilota. Łatwe dostosowanie TV do pozycji oglądania. Szyba kontrastowa Wysokiej jakości szyba podnosząca czerń i kontrast. Ultra High Definition Idealnie precyzyjny, naturalny i doskonałej jakości obraz dzięki algorytmowi Super Resolution Scaling; nawet obraz Full HD jest o wiele wyraźniejszy. Dekodery audio 5.1 Zindywidualizowane możliwości skomponowania zestawu kina domowego – doskonała jakość audio bez zewnętrznego amplitunera.

 

 

 • Loewe Ultra High Definition. Super ostry obraz.

Wszystkie telewizory Loewe linii Reference są wyposażone w panele Ultra High Definition z podświetleniem krawędziowym LED oraz odświeżaniem 200 Hz, oferując dzięki temu doskonale ostry obraz, perfekcyjny kontrast i wyjątkowo naturalne kolory – nawet w przypadku bardzo dynamicznych scen. Panele Ultra HD oferują rozdzielczość (3.840 x 2.160 pixels) cztery razy wyższą niż panele Full-HD (1.920 x 1.080 pixels), odkrywając o wiele więcej szczegółów i niuansów. Odtwarzanie materiałów Ultra HD zarówno foto jak i wideo możliwe jest poprzez sieć domową (LAN/WLAN), złącze USB lub HDMI (HDMI 2.0 z HDCP 2.2 do 60 Hz). Dodatkowe elementy poprawiające jakość obrazu to: Wyrafinowany algorytm skalujący Ultra HD Super Scaling sprawiający, że obraz Full HD wyświetlany jest z jeszcze większą ilością szczegółów. System Loewe Image+ Active poprawiający jakość dynamicznego obrazu oraz optymalizujący ostrość, kontrast (kontury), nasycenie kolorów i jednorodność czerni. System automatycznego dopasowania jasności ekranu TV do natężenia światła w otoczeniu (OPC) redukuje zużycie energii.
Technologia okularów aktywnych 3D zapewnia spektakularne doświadczenie kinowe z telewizorem Reference 85

 • Loewe Reference.Doskonała jakość dźwięku w nowym wymiarze.

Nowy telewizor Loewe Reference urzeka swoim zintegrowanym Soundbarem generującym autentyczny i naturalny dźwięk. Dzięki ośmiu wbudowanym głośnikom nawet najtrudniejsze dźwięki zostaną odtworzone z niesamowitą precyzją. Uzyskana niedościgniona jakość dźwięku i niesamowite przeżycia dźwiękowe to efekt zastosowania najnowszej i najbardziej wyrafinowanej technologii głośników do telewizora płaskiego. Doskonały dźwięk Loewe towarzyszy niesamowitemu obrazowi Loewe Ultra HD. Różnorodne możliwości konfiguracji pozwalają na indywidualne ustawienia dźwięku aby jak najbardziej dopasować go do wymagań użytkownika. Na przykład: Ciesz się dźwiękiem dookólnym przy użyciu trybu Loewe "Cinema Surround". Loewe Reference wyposażono w głośniki o mocy muzycznej 120 watów dające mocny i doskonały dźwięk dla każdego rodzaju audycji telewizyjnych. Zintegrowany dekoder Dolby Digital i DTS pozwala na dowolne zestawienie rozwiązań audio audio od 2.0. do 5.1 – bez potrzeby stosowania zewnętrznych amplitunerów.

 

 

 • System operacyjny.

Elegancko i przejrzyście zaaranżowany interfejs użytkownika Loewe Assist Media oferuje łatwą i intuicyjną obsługę. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu ikon użytkownik ma wszystko na wyciągnięcie ręki. Dla łatwiejszego użycia home screen został przebudowany. Jak poprzednio także i teraz zapamiętany może zostać każdy skrót do indywidualnego kontentu, Nowością jest jednak iż materiały są filtrowane w zależności od ich rodzaju. Wybierając sekcję Video wyświetlone zostaną skróty tylko do takiego rodzaju materiałów. Innym nowym elementem jest możliwość zapisania nagrań DR+ w odpowiednich folderach. Pozwala to na przejrzystą strukturę na dysku oraz łatwe wyszukiwanie nagrań. Łatwy powrót do ostatnio oglądanych kanałów, słuchanych stacji radiowych czy oglądanych nagrań z DR+ możliwy jest teraz po naciśnięciu żółtego przycisku i wybraniu odpowiedniego elementu z listy.

 

 • Loewe Smart Assist App. Perfekcyjny partner idealnej rozrywki.

Aplikacja Loewe Smart Assist jest kolejnym krokiem rozwoju aplikacji Assist Media. Jednakże jest ona czymś więcej niż tylko zamiennikiem dla pilota: posiada przewodnik po programach (EPG), oferuje szybki przegląd aktualnie nadawanych audycji, pokazuje dostępne nagrania na DR + i oferuje możliwość wykonania własnych nagrań – zarówno w domu przed TV jak i będąc poza domem. Zalety i możliwości Loewe Smart Assist App: - Sterowanie TV poprzez wirtualnego pilota zdalnego sterowania - Informacje „Now-EPG" o aktualnej audycji - EPG dla kolejnych 7 dni - Kontrolę nagrań archiwum DR+ - Programowanie nagrań DR+ - Funkcję Mobile Recording czyli programowanie zdalne nagrań będąc poza domem i siecią domową. Aplikacja jest dostępna w Apple AppStore i Google Play Store.

 • Loewe DR+. Najbardziej elastyczne możliwości nagrywania.

Dzięki Loewe DR+ łatwo zatrzymać oglądaną audycję, nagrać ją oraz zarchiwizować i oglądać później także np. na urządzeniach mobilnych. Działa to ze wszystkimi nowymi liniami telewizorów Loewe. Loewe Reference wyposażony jest w zintegrowany dysk twardy o pojemności (1 TB) i oferuje pełną funkcjonalność nagrywarki DR+. DR+ archiwum: archiwizacja nagrań na zintegrowanym dysku twardym w specjalnie stworzonych folderach lub bezpośrednio na urządzeniu zewnętrznym (dysk twardy USB). DR+ Streaming: streaming nagrań z archiwum DR+ do innego TV lub urządzenia mobilnego w tej samej sieci komputerowej. DR+ Follow Me: streaming programu live z telewizora Loewe z nagrywarką DR+ TV do innego telewizora Loewe. Mobile Recording: zdalne programowanie nagrań za pomocą aplikacji Loewe Smart Assist. Multi-Recording: nagrywanie dwóch programów i oglądanie trzeciego.

 

 • Loewe DR+ Streaming i DR+ Follow Me. Elastyczne oglądanie TV w całym domu.

Dzięki funkcji Loewe DR+ Follow Me program TV podąża za Tobą krok w krok (prawie) w całym Twoim domu. Aby obejrzeć audycję na innym telewizorze wystarczy nacisnąć (i przytrzymać) przycisk pauzy w salonie i kontynuować oglądanie za chwilę lub później np. w sypialni. TV w salonie przejdzie w tryb stand-by. Dodatkowo funkcja DR+ streaming pozwoli na dostęp do nagrań w archiwum DR+ głównego telewizora z innych pomieszczeń z telewizorami.

 

 • Loewe Mobile Recording. Proste nagrywanie kiedykolwiek i skądkolwiek.

Minęły już dni, gdzie można było przegapić ulubioną audycję. Dzięki Loewe Mobile Recording, w połączeniu z aplikacją Loewe Smart Assist, możliwe jest proste zaprogramowanie nagrań skądkolwiek na świecie. Wszystko, czego potrzeba, to smartfon z aplikacją Loewe Smart Assist i połączenie z Internetem. Wówczas będąc poza domem w prosty sposób zaprogramujemy nagrania, które wykona telewizor w domu.
Funkcja Mobile Recording musi zostać uaktywniona w ustawieniach telewizora Loewe. Podczas tego procesu zdefiniowany zostaje adres e-mail*. Poprzez to konto smartfon i telewizor są w stanie skomunikować się. Telewizor będzie używał adresu a-mail do synchronizacji nagrań. Gdy wybierzesz audycję do nagrania, Twój smartfon wyśle wiadomość e-mail na ustawione konto z informacją o nagraniu. Taka wiadomość zostanie odpowiednio zinterpretowana przez TV i zamieniona w programowanie timera z nagraniem.
 

 • Loewe Multi Recording. Nagrywaj kilka programów na raz.

Nie możesz dojść do porozumienia z rodziną lub przyjaciółmi co wieczorem należy nagrać? Dwa nagrania czasowo na siebie nachodzą? Nie ma problemu. Dzięki nowej funkcji Loewe Multi Recording, możesz nagrywać dwa programy a oglądać trzeci*.

 

 • Loewe Instant Channel Zapping.Najszybsza zmiana kanałów.

Najważniejszy dla Loewe jest jak najwyższy komfort użytkowania telewizora. Wszyscy wiedzą jak długo trwa proces zmiany kanału w nowoczesnych telewizorach cyfrowych. Oczekiwanie na zmianę często zmienia codzienne przełączanie w horror. Przyjemność użytkowania jest dla Loewe podstawą myślenia podczas tworzenia nowego produktu. Dlatego też stworzony został mechanizm szybkiej zmiany kanałów - Instant Channel Zapping, oferujący najkrótsze czasy przełączania*. Loewe wykorzystuje swój system podwójnych tunerów, który dostępny jest w standardzie dla telewizorów Loewe Reference. Podczas oglądania jednego kanału telewizor w tle wgrywa kolejne kanał z listy i wówczas zmiana kanałów możliwa jest możliwie najszybciej. Funkcja ładowania w tle kolejnego kanału bazuje na liście kanałów i pozwala na nawigowanie po poprzednich lub kolejnych kanałach. Zaleta: Duża szybkość zmiany kanałów za naciśnięciem przycisku P+ i P-.

 

 • Loewe Smart tv2move. Rozrywka. Telewizja. Niezależność.

Już nigdy nie przegapisz żadnej audycji na żywo: Twój tablet zmieni się w drugi telewizor. Dzięki aplikacji Loewe Smart tv2move możesz oglądać np. TVP1 na telewizorze Loewe podczas gdy inny kanał możesz oglądać na swoim tablecie – także na tarasie czy balkonie. Dzięki wygodnemu EPG na 7 dni w prosty sposób można programować nagrania a następnie poprzez DR+ można oglądać je na tablecie. Przyjemność użytkowania jest dla Loewe najważniejsza. Graficzny interfejs użytkownika aplikacji Smart tv2move bazuje na interfejsie telewizora. Dlatego też użytkownik nie musi na nowo uczyć się obsługi aplikacji. Strona główna pokazuje wszystkie dostępne aktualnie audycje i kanały w sposób kompaktowy. Użytkownik w prosty i przyjemny sposób znajdzie ulubione kanały i nagrania. Wymogiem dla działania aplikacji jest ostatni Jelly Bean (Android 4.1.1) lub iOS 8.

 

 • Loewe Internet Radio Artist Search. Łatwe odnajdywanie ulubionych wykonawców.

Funkcja radia internetowego oferuje najszerszy zakres muzyki z około 30.000 stacji internetowych z całego świata – od baroku do rocka. Radio internetowe stało się teraz jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki nowej funkcji wyszukiwania Loewe Internet Radio Artist Search. W prosty sposób wystarczy wpisać nazwę ulubionego artysty a telewizor wyświetli wszystkie stacje, które odtwarzają właśnie jego utwory, lub które najczęściej to robią. W przypadku gdy szukamy jakiejś określonej stacji radia internetowego możemy także liczyć na pomoc funkcji Loewe Internet Radio Station Search i w prosty sposób wyszukać ją za pomocą wpisania nazwy. Za przyciśnięciem przycisku wyszukana stacja zostanie odtworzona. Niech gra muzyka! • Loewe Digital Media Renderer. Proste współdzielenie mediów.

Dzięki funkcji Digital Media Renderer telewizory Loewe oferują możliwość prostego przesyłania treści multimedialnych z telefonu (smartfona) lub tabletu na ekran TV. W ten sposób możesz pokazać na wielkim ekranie telewizora Loewe zdjęcia zrobione podczas ostatnich wakacji, odtworzyć nagrane filmy czy odtwarzać muzykę ze smartfona przez system kina domowego Loewe.


 • Loewe Bluetooth. Proste i szybkie streamowanie muzyki.

Loewe Reference oferuje nową opcję streamowania muzyki dzięki wbudowanemu odbiornikowi Bluetooth.
Chciałbyś posłuchać muzyki na doskonałych głośnikach telewizora Loewe Reference lub przez system podłączony do Twojego telewizora? Teraz jest to możliwe dzięki nowemu telewizorowi Loewe Reference.
Streaming audio po Bluetooth: Proste połączenie telewizora przez Blutetooth i stream muzyki z urządzenia mobilnego. • Perfekcyjny zestaw: Akcesoria i detale.

Loewe Reference. Rozwiązania dźwiękowe. Głośniki Loewe Reference , każdy o mocy muzycznej 80 watów rozwijają system muzyczny telewizora Loewe Reference. Wykonane z ekstremalnie odpornej na wibracje ceramiki tweetery gwarantują do 40,000 Hz dynamiki, krystaliczne czysty dźwięk. Konfiguracja sześciu głośników w układzie D'Appolito kreuje wyjątkowo czysty i przejrzyste brzmienie. Razem z subwooferem Loewe Subwoofer 800 głośniki Loewe Reference są idealnym rozwiązaniem Twojego systemu kina domowego. Czysto cyfrowy strumień audio z rozdzielczością 32 bitów gwarantuje prawdziwy i doskonały dźwięk, podczas gdy dynamika zapewnia absolutnie czysty dźwięk nawet dla najbardziej wymagających utworów. Zintegrowany dekoder audio 5.1 kreuje optymalny dźwięk dookólny dla Loewe Reference – zapewniając doskonałe przeżycia w kinie domowym bez użycia dodatkowych amplitunerów AV. Zintegrowany z telewizorem Soundbar staje się głośnikiem centralnym gdy podłączony zostanie w systemie kina domowego.


 • Rozmiary, kolory, podstawy, zakres dostawy.

Warianty kolorystyczne: Alu Black, Alu Silver, White High Gloss, Dark Gold Głośnik pokryty specjalnym materiałem (czarny), zmienny za pomocą zestawu Color Kit

 

 • Gratis przez 24 miesięce pakiet darmowej telewizji NC+ ( pakiet Extra z Canal+) z Modułem CAM

Ilość kanałów: 141, w tym 8 kanałów Canal+ oraz 53 kanały w jakości HD!


 • Na żywo

Uzgodnij termin.
Zobacz na żywo telewizory LOEWE w specjalistycznym punkcie sprzedaży HIFI exclusive.Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy w dziale „kontakt” i umówić się na indywidualne doradztwo.

 
Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.