Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Connect 32 Ultra HD

Connect 32 Ultra HD
Dane techniczne Zobacz PDF
Dane techniczne
1,69 MB
Oblicz ratę

Cena: 6 390,00 PLN

 

Loewe

 • Wymienne maskownice głośników 

loewe

 • Loewe Connect.Nagrywanie i streaming wideo doprowadzone do perfekcji.

Oglądanie jednego programu, równoczesny podgląd drugiego w trybie PiP i nagrywanie trzeciego przez zintegrowaną nagrywarkę DR+: oto jedyne w swoim rodzaju możliwości nowej serii telewizorów Loewe Connect. Ekran Ultra HD nowego Loewe Connect to gwarancja obrazu o najwyższym stopniu ostrości. Ale najlepiej zobacz sam...

Loewe connect

 

 • Ultra High Definition.Dla lepszego obrazu.

Kto oferuje więcej herców? Wielu producentów ściga się na tym polu, ale tak naprawdę liczy się efekt, a tu Loewe ma się czym pochwalić, dzięki krystalicznej czystości, ostrości i naturalności obrazu. Zobaczyć to uwierzyć, wbrew pogłoskom. Na przykład wyświetlacz Ultra High Definition w nowym Loewe Connect oferuje cztery razy wyższą rozdzielczość niż standardowe telewizory Full HD. Zdjęcia lub filmy w jakości Ultra HD można oglądać poprzez HDMI, pamięć USB lub sieć domową z taką ostrością i wyrazistością, na jaką zasługują.

Większość dziś dostępnych materiałów nie spełnia wymagań nowego standardu. Aby skorzystać z jakości nowej rozdzielczości Ultra HD potrzebny jest odpowiedni algorytm. Algorytm skalowania obrazu Ultra HD skaluje dostępną w danym momencie jakość 1920 x 1080 pikseli do imponujących 3840 x 2160 pikseli − niezawodnie i bez błędów, dla zapewnienia większej dokładności szczegółów i wyższej ostrości także programom Full HD.

 

LOEWE

 

 • Od basu poprzez ostre brzmienie po dźwięk filmowy...Sprzęt stereo o mocy 80 watów, bass-reflex, dekoder audio 5.1 HD: wszystko zintegrowane.

Najlepsza jakość obrazu i dźwięku są ze sobą ściśle powiązane. Już pierwszy seryjny telewizor Loewe z 1933 roku wyposażono w dynamiczny głośnik. W 1981 roku firma Loewe po raz pierwszy w Europie zaprezentowała telewizor z głośnikiem stereo. Dzisiaj Loewe Connect oferuje jakość dźwięku, jakiej może pozazdrościć niejeden zestaw HiFi czy kina domowego: dwa głośniki o mocy 40 watów wytwarzają ciśnienie akustyczne do 90 dB. Bass-reflex daje brzmienie groove i głęboki, wyrazisty bas. W nowym Loewe Connect zintegrowano dekoder audio 5.1 HD. Dzięki temu można korzystać z głośnika telewizora jako centralnego głośnika, w sercu idealnie dopasowanego systemu audio Loewe. To naprawdę doskonałe połączenie!

Przyczynia się do tego także cyfrowe złącze audio oraz obsługa formatów Dolby True HD i dts HD. Perfekcyjne przestrzenne brzmienie, niewielka liczba kabli, najwyższa efektywność: Loewe Connect ma to w sobie.

 

                     LOEWE

 

 

 • Loewe Assist Media 2015.Prosty przegląd. Klarowny układ.

Interfejs użytkownika Loewe Assist Media został jeszcze bardziej zoptymalizowany. Jest teraz wyjątkowo elegancki i bardziej przejrzysty oraz zapewnia użytkownikowi prostą, intuicyjną obsługę. Zrozumiałe piktogramy korzystnie wpływają na sprawną nawigację po opcjach. 

Nowością jest możliwość tworzenia folderów w celu efektywnej organizacji nagrań DR+. Dzięki temu można znaleźć wszystkie nagrania ulubionego serialu szybko i bez zbędnych komplikacji.

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85 

 

 

 • Loewe Smart Assist:synonim elastyczności i swobody.

Intuicyjny pilot telewizora Loewe Connect. Program TV na następne 7 dni. Zarządzanie archiwum nagrań Loewe DR+ na zewnętrznym dysku twardym... To wszystko i dużo więcej funkcji w jednym ręku: dzięki aplikacji Loewe Smart Assist do smartfonów.

Wszystkie nowe funkcje dostępne są w aplikacji Smart Assist V1.2 nieodpłatnie. Aplikacja będzie dostępna pod koniec 2014 roku w wersji dla iOS i Androida, w App Store i GooglePlay Store. Aby z niej korzystać wymagane jest urządzenie z Androidem, przynajmniej w wersji Jelly Bean (Android 4.1.1), lub urządzenie iOS, przynajmniej z iOS 7

 

                         LOEWE

 

 


 

 

 • Loewe Smart tv2move.Telewizja. Niezależność. Rozrywka.

Aplikacja Smart tv2move zamienia tablet w drugi telewizor. Dzięki temu na telewizorze Loewe można oglądać np. program w jakości HD, podczas gdy na tablecie odbierany jest inny program. Pozwala to na oglądanie telewizji także w nietypowych miejscach, na przykład na tarasie lub balkonie. Komfortowy EPG z programem na 14 dni umożliwia wygodne programowanie nagrań, a po nagraniu na dysku twardym DR+* telewizora wyszukanie nagrania na tablecie.

*) Warunek: telewizor obsługujący DR+ (z nagrywarką z dyskiem twardym). Aplikacja dostępna od końca roku 2014. Tablety od Android 4.1.1 i Apple iOS 7. Aplikacja Smart tv2move jest przeznaczona dla nadawców oferujących nieodpłatne programy.

 

                               Loewe

 

 

 • Loewe Instant Channel Zapping...

Wie o tym każdy: skakanie po kanałach (zapping) zaczęło się w chwili, kiedy pojawiły się piloty. Niektórzy przełączają, aby nie oglądać reklam; inni, szukają czegoś nowego; jeszcze inni dlatego, że chcą poznać świat. Każde naciśnięcie przycisku przynosi coś nowego! Jednak na większości urządzeń przełączanie trwa zbyt długo i bywa irytujące.

Jest jednak rozwiązanie: nazywa się Loewe Instant Channel Zapping* i zapewnia błyskawiczne przejścia bez konieczności oglądania czarnego ekranu. Loewe korzysta w tym celu z technologii Dual Tuner. Podczas oglądania programu na jednym kanale drugi tuner automatycznie wczytuje drugi program. Przy przełączaniu obrazy zostają po prostu zamienione.

Błyskawiczne przełączanie jednym naciśnięciem przycisku, bez opóźnienia. Dzięki temu można szybko zapoznać się z wieczornym programem.

*) Możliwe ograniczenia, np. w przypadku nagrywania w tle, treści kodowanych, PiP itp.

 

 

 

loewe instant zapping

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85

 

 • Loewe Artist Search......wyszukiwanie ulubionego wykonawcy.

Niezależnie od tego, czy ktoś słucha Queen, Abby, czy Beastie Boys: gdzieś w Internecie, pomiędzy Bangladeszem a Idaho, odtwarzana jest właśnie piosenka wykonawcy, którego chcemy posłuchać. Tylko gdzie? Po prostu zapytaj Loewe Connect! Funkcja Loewe Artist Search po jednym naciśnięciu przycisku wyświetla wszystkie radia internetowe, które w danym momencie odtwarzają utwór wybranego artysty. Dodatkowo ta inteligentna opcja informuje o tym, która spośród 30.000 stacji najczęściej nadaje kompozycje tego wykonawcy. Jednym naciśnięciem przycisku można przejść do wybranego wykonawcy. Let the Music play.

                                  Loewe Artist Search

 

 

 • Loewe Digital Media Renderer.Udostępnianie multimediów.

 

Telewizor Loewe Connect z Digital Media Renderer umożliwia wygodne przesyłanie multimediów ze smartfona lub tabletu do telewizora. Dzięki temu można np. obejrzeć zdjęcia z wakacji na krystalicznym ekranie Loewe Connect, odtworzyć własne nagrania wideo lub po prostu posłuchać muzyki ze smartfona z wykorzystaniem systemu audio w telewizorze.

Polecamy następujące aplikacje:
Dla urządzeń z Androidem: „BubbleUPnP”, „Flipps”, „iMediaShare”
Dla urządzeń z iOS: „media:connect”, „flex:player”, „Flipps”, „iMediaShare

 

 

 

                                  Loewe Didital Media Renderer

 • Jakość. Made in Germany.

 

Loewe od 90 lat oferuje produkty, które w branży elektroniki wyznaczają trendy i przełamują zasady. Jakość i innowacyjność produktów może zostać zapewniona tylko wówczas, gdy dział rozwoju ściśle współpracuje z produkcją.

Wiele produktów Loewe już od pierwszego projektu opracowywanych jest w Niemczech a następnie także produkowanych – od projektu do finalnego produktu.Zaleta jest tu oczywista: poprzez krótkie drogi decyzyjne i produkcyjne zapewniona może zostać jakość wymagana dla produktu premium, gdyż jest on na każdym etapie pod stałą i ścisłą kontrolą.

Także w przyszłości Loewe pozostanie wierne tradycji i produkcja oraz opracowywanie wszystkich telewizorów pozostanie w mieście Kronach.

Znak „Made in Germany“ w dalszym ciągu będzie więc znaczącym sygnałem jakościowym marki Loewe.

 

 • Loewe Connect. Zakres dostawy.

 

Instrukcje obsługi:Instrukcje obsługi w 6 językach (DE/EN/IT/F/B/NL), kolorowy wydruk w formacie DIN A4 w zakresie dostawy oraz dostępne jako PDF, polska instrukcja obsługi w zakresie dostawy (PDF na zapytanie)  Podręcznik użytkownika dostępny wyłącznie w 2 językach (DE/EN), kolorowy w formacie DIN A4 dostępny wyłącznie w postaci elektronicznej jako plik PDF

Kabel zasilający, 220 V, wtyczka EU

Dodatkowe wyposażenie:Opaski na kable / opaski przylepne , wieszak do zamocowania ściennego. Pilot zdalnego sterowania Assist 1 wraz z bateriami. Koszt podstawy krzyżakowej 900 zł 120V00

 • Gwarancja LOEWE:

gwarant: 3Logic Sp. z o.o.
okres gwarancji: 2 lata
ogólnopolska sieć serwisów

 • Trzy warianty kolorystyczne:

Czarny, Srebrny, Cappuccino

 

      •  Proponujemy Państwu możliwość rozbudowy TV LOEWE connect o dodatkowe urządzenia Loewe audio !

 

 

 • Subwoofer 525 Żywe, potężne basy.

Prawdziwie wyrazisty subwoofer – nasi inżynierowie zaprojektowali go tak, jak konstruuje się szlachetny instrument: jest ściśle funkcjonalny, minimalistyczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości.

 • Basowa podstawa Twojego zestawu kina domowego

Łączna moc 525 watów z sześcioma cyfrowymi końcówkami mocy (klasy D). Do podłączenia głośników przednich i surround wykorzystywana jest moc 5x 75 W (sinus). Ponadto dostępna jest cyfrowa końcówka mocy (klasy D) dla kanału subwoofera: 150 W (sinus), pasmo przenoszenia 34–250 Hz (-6 dB), regulator intensywności basów od -12 dB do +12 dB i equalizer basów.

Dopłata 400 zł  za wybrany kolor z palety barw RAL    

 • Uzupełnij swój system w głośniki podłogowe / wiszące w wersji stereo lub kina domowego.

 

 • Głosniki LOEWE INDIVIDUAL L1  Cena za parę 5 300 zł ( stereo )  

       

 

 • Głośniki wiszące Loewe INDIVIDUAL universal  Cena za parę 3 200 zł ( możliwość zastosowania jako przednie i tylne )

                              loewe

 

 • Głosniki Loewe Individual Standspeaker SL głośniki elektrostatyczne  cena za parę 10 500 zł ( stereo ) 

 

 

 

                   loewe

 

Zastosowanie w telewizorach LOEWE wbudowanych dekoderów cyfrowych eliminuje potrzębę dodatkowego urządzenia jakie stanowi zewnętrzny dekoder   Cyfry+, NC plus Polsat cyfrowy. Dzięki temu zyskujemy lepszą jakość obrazu i dźwięku, gdyż tuner montowany jest bezpośrednio do płyty głównej telewizora. W przypadku stosowania zewnętrznego dekodera podłączony jest on do telewizora za pomocą przewodów, na których pojawiają się straty wpływające na negatywnie na jakość odbioru.                                     loewe

 • Łatwa obsługa

Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie z wbudowanego tunera cyfrowego, otrzymujecie możliwość obsługi swoich ulubionych programów satelitarnych tym samym pilotem, którym obsługujecie telewizor LOEWE.
W telewiozorach loewe connect można zastosować dwa moduły z kartami NC PLUS oraz Polsat Cyfrowy 

 • Aktualizacja oprogramowania przez internet.

Proces ten daje możliwość unowocześniania odbiornika o nowe funkcje oraz aktualizacje tunera SAT zintegrowanego z odbiornikiem.

 • Konfiguracja kanałów

W dostarczonym TV LOEWE  ustawiamy  6 list tematycznych ulubionych kanałów np. Informacyjne, Sportowe, Wiedza, Filmy, Muzyka , Inne,  co daje użytkownikowi szybkie dotarcie do poszukiwanego kanału.
W naszym salonie mają Państwo możliwość podpisania umowy na platformę cyfrową  NC plus (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Istnieje również możliwość podpisania umowy u klienta w domu, wraz z instalacją anteny.
Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy promocję przy zakupie telewizora z sytemem nagłosnienia , w której można otrzymać nawet roczną refundację abonamentu telewizji cyfrowej NC plus  . O szczegóły promocji prosimy pytać naszych konsultantów. + 48 607 615 717

Dostawa oraz instalacja na terenie całego kraju - zadzwoń teraz i zapytaj o szczegóły ! + 48 607 615 717

 

 • Na żywo

Uzgodnij termin. Zobacz na żywo telewizory LOEWE w specjalistycznym punkcie sprzedaży HIFI exclusive.Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy w dziale „kontakt” i umówić się na indywidualne doradztwo.Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.