Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Art 40 Full HD

Loewe Art 40 Full HD
Oblicz ratę

Cena: 6 490,00 PLN

  • Loewe Art 40 Full HD

Nowa linia produktów FullHD Loewe Art zapewnia najszybsze przełączanie kanałów. Dzięki temu zawsze łatwo można sprawdzić, co jest nadawane na innych programach, jeśli blok reklamowy przerwie oglądany film. Błyskawiczne przełączanie dzięki funkcji Loewe Instant Channel Zapping zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

  • Loewe Instant Channel Zapping nowy wymiar prędkości...

Wynalezienie pilota sprawiło, że przeskakiwanie po kanałach stało się nieodłącznym doświadczeniem telewizyjnym. Niektórzy przełączają programy podczas reklam, inni skaczą po kanałach w poszukiwaniu nowych programów. Każde naciśnięcie przycisku kreuje nowe doświadczenie! Jednak w większości telewizorów przełączanie wydaje się zajmować nieznośnie dużo czasu.
Rozwiązanie jest w zasięgu ręki: Loewe Instant Channel Zapping - dla rzeczywistego efektu "edycji filmu" bez oglądania czarnego ekranu. Aby to osiągnąć Loewe korzysta z technologii Dual Tuner. Kiedy oglądasz jeden kanał, drugi jest automatycznie ładowany na drugim tunerze. Po prostu przełączasz się na niego kiedy zmieniasz kanał.

 

 

loewe instant zapping

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85

  • Przełączaj! To jeszcze nie było takie przyjemne!

Doskonale to znamy. Mimo portali streamingowych i bibliotek audiowizualnych lubimy wciąż skakać po kanałach telewizyjnych. Występy muzyczne. Błękitne niebo. Karol Marks. Notowania giełdowe. Reklama proszku do prania. Strzały. Czy to nie Viggo Mortensen? Dalej, dalej! Ale po co? Na czym przełączanie się zakończy? Na talk-show, filmie przyrodniczym, transmisji meczu? Skaczemy po kanałach, ponieważ chcemy dać się zaskoczyć. W ten sposób uzyskujemy realistyczne odwzorowanie świata i życia, jakie toczy się wokół nas.
W nowej serii Loewe Art przełączanie staje się rozrywką. Błyskawiczna zmiana programu nie stanowi już problemu.

 

  • Design 360. Idealny wygląd pod każdym kątem.

Jeśli wierzysz, że wygląd telewizora jest ważny, wtedy logicznym jest, że należy brać pod uwagę również jego tył. Nie brakuje dobrych powodów na poparcie tej tezy; daje wiele możliwości ustawienia nowego Loewe Art w pomieszczeniu - i także zapewnia, że prowadzenie kabli nie zaburzy estetycznego efektu całości. 

  • Made in Germany. Ponieważ tożsamość generuje jakość.

Przez ponad 90 lat Loewe pozostało wierne zasadzie "Made in Germany". Dział rozwoju firmy, produkcja i serwis znajdują się w Kronach w Górnej Frankonii. Kto lepiej wyjaśni korzyści wynikające z tych mocnych korzeni niż Thomas Günther? Spędził w firmie trzy dekady i ma 25 lat doświadczenia w dziedzinie zapewniania jakości.

 

  • Na żywo

Zobacz na żywo telewizory LOEWE w specjalistycznym punkcie sprzedaży HIFI exclusive.Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy w dziale „kontakt” i umówić się na indywidualne doradztwo.

 

  • Dane techniczne:

Klasa energetyczna: A
Przekątna ekranu: 102 cm
Pobór energii: 61 W
Roczne zużycie energii: 85 kWh
Pobór energii w trakcie czuwania: 0,38 W
Rozdzielczość: Full HD 1920x1080

Podstawa stołowa aluminiowa w zestawie

Brak plików

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.