Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe 65 Bild 7 OLED moduł CAM oraz 12 miesiący darmowej telewizji nc+ gratis!

Loewe 65 Bild 7 OLED moduł CAM oraz 12 miesiący darmowej telewizji nc+ gratis!
Rysunek techniczny Zobacz PDF
Rysunek techniczny
2,9 MB
Oblicz ratę

Cena: 32 900,00 PLN

promocja

 • Loewe bild 7 – pierwszy telewizor OLED od Loewe

Loewe bild 7 to pierwszy telewizor Loewe z technologią OLED. Jasne, samo podświetlające się piksele w ekranie OLED, oferują nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Oferowane przez nowy telewizor doświadczenie łączy najnowocześniejszą dostępną technologię OLED i legendarne oprogramowanie do przetwarzania obrazu Loewe, które nazwano VantaVision.

 

 • Doskonałość dźwięku i designu


Przedstawienie rozpoczyna się po włączeniu bild 7, ekran automatycznie podnosi się do góry, dzięki silnikom, ujawniając cienki a jednocześnie potężny soundbar. Niesamowita moc 120W z sześciu głośników i czterech pasywnych membran basowych, tworzy dynamiczny, precyzyjny, wypełniający pomieszczenie dźwięk – efekt to bezprecedensowe możliwości rozrywki. Po wyłączeniu bild 7 ekran bezgłośnie opuszcza się i dyskretnie ukrywa soundbar. Widoczny zostaje tylko wyświetlacz telewizora. Tak dobra jakość dźwięku i zintegrowany Bluetooth sprawiają, że streamowanie treści audio ze smartfona i tabletu do bild 7 jest proste, a efekt doskonały.

Design bild 7 to czysta powściągliwość. Estetycznie lekki i minimalistyczny. Ekran o grubości mniejszej niż 7 mm, jest cieńszy niż w większości smartfonów. Wykonany z najlepszych materiałów i wykończony z niezwykłą pieczołowitością, Loewe bild 7 doskonale uzupełnia najlepsze wnętrza świata.

Elegancka pokrywa z tkaniny ukrywa łącza i przewody z tyłu telewizora, co sprawia, że bild 7 prezentuje się doskonale z każdej strony. Daje to też duże możliwości w ustawieniu telewizora w pomieszczeniu.

Wizualnie dopracowany i głęboko przemyślany design odnosi się także do interfejsu użytkownika, który oferuje wyrafinowaną, nowoczesną grafikę i skoncentrowanie na użytkowniku. Korzystanie z telewizora to czysta przyjemność.

 
 • Loewe Ultra HD OLED Niesamowite kolory, wysoki kontrast i perfekcyjna czerń


Loewe bild 7 wyposażony został w najnowszy panel OLED o rozdzielczości Ultra High Definition i oferuje dzięki temu wyraźne i ostre detale, wysoki współczynnik kontrastu – także jeśli chodzi o bardzo dynamiczne sceny. Dzięki technologii OLED widz może doświadczyć perfekcyjnej i głębokiej czerni, niesamowitych kolorów z doskonałym kontrastem i szerokim kątem oglądania.
Wyświetlacz Ultra HD oferuje rozdzielczość (3.840 x 2.160 Pixel) cztery razy wyższą od wyświetlaczy telewizorów Full-HD (1.920 x 1.080 Pixel), ukazując więcej detali.
Odtwarzanie materiałów foto i video Ultra HD odbywać się może przez sieć lokalną (LAN / WLAN), z pendrive’a USB oraz ze źródeł HDMI (HDMI 2.0a z HDCP 2.2); dodatkowo możliwy jest odbiór audycji ze źródeł DVB w Ultra HD.
Dodatkowe funkcje dbają o możliwie najlepszą jakość obrazu:
Wyrafinowany algorytm Super Resolution Scaling sprawia, że wszystkie materiały Full HD wyświetlane są jeszcze lepiej.
Loewe Image+ Active dba o poprawę jakości obrazu i oferuje nowe ustawienia w zakresie rozszerzenia możliwości kolorystycznych wyświetlacza specjalnie zaadaptowane do możliwości panelu OLED.


 • Ciemność i jasność

 

Termin ten wywodzi się od najciemniejszej substancji kiedykolwiek stworzonej przez człowieka - VantaBlack®. Zbudowana jest z tubek nanowęglowych, pochłaniających ponad 99% światła. Ten poziom czerni służy do kalibracji teleskopów i maskowania satelit. Najgłębszy odcień czarnej barwy posłużył także to stworzenia nowego wymiaru sztuki – jako jedynemu na pracę z tym materiałem pozwolono rzeźbiarzowi Anishowi Kapoor’owi. Loewe VantaVision zostało zainspirowane właśnie VantaBlack®.

Nowy Loewe bild 7 oferuje ponad 8 milionów emitujących światło pikseli – dzięki nowej technologii OLED. Piksele te mogą nie tylko zmieniać kolory ale także kontrolować ich jasność. Technologia OLED nie wymaga jakiegokolwiek podświetlenia. Każdy piksel sam w sobie produkuje światło lub kompletnie się wyłącza zapewniając głęboką czerń. Problemy matryc LCD takie jak clouding czy niedoświetlenie nie występują w tym rodzaju technologii wyświetlania obrazu. Od scen przedstawiających gwiaździste niebo lub ciemnych jaskiń do słonecznego lasu Loewe bild 7 zawsze zaoferuje obraz perfekcyjny. Używając wielu technologii poprawy obrazu zebranych pod nazwą “VantaVision” Loewe bild 7 oferuje czysty płynny ruch na dynamicznych scenach i doskonały kontrast. Idealne odwzorowanie kolorów na każdym pikselu, możliwość wyświetlenia zarówno idealnej bieli jak i głębokiej czerni , które oferuje ten telewizor to zupełnie nowy poziom odtwarzania obrazu.

 

 • Doświadczenie świata obrazu HDR

Loewe HDR

HDR jest technologią rozszerzającą kontrast, kolory oraz uwidaczniającą więcej szczegółów obrazu. Aby to osiągnąć obraz zapisywany jest z szerszym zakresem dynamiki.
Rezultatem tego są materiały źródłowe z większą ilością (w porównaniu z tradycyjnym zapisem) informacji o obrazie. Dzięki tym informacjom możliwe będzie pokazanie szerszej gamy kolorów i szczegółów w różnych partiach obrazu. Prawdziwie fantastyczne przeżycie dla każdego.
Nowe materiały w High Dynamic Range (HDR) oraz odpowiedni telewizor będą obligatoryjne aby móc cieszyć się doskonałym obrazem w jakości HDR.
Telewizor Loewe bild 7 jako pierwszy OLED marki Loewe jest telewizorem oferującym najnowszą technologię i wyświetlacz z możliwością wyświetlania obrazu HDR. Prawdziwie nowe doświadczenie stoi u progu.*
*) Dolby Vision zostanie przedstawiony krótko po premierze Loewe bild 7 poprzez update.

 • Szeroki zakres barw

Szeroki zakres barw

Najnowszym etapem technologii rozwoju w reprodukcji koloru jest użycie zaawansowanej gamy barw o nazwie Wide Color Gamut. We wszystkich nadchodzących filmach i materiałach telewizyjnych, używających dodatkowych informacji HDR, użyta zostanie także szersza gama barw, co zagwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. Użycie tej technologii spowoduje, że obraz będzie jeszcze bardziej zbliżony do rzeczywistości także przy oglądaniu audycji telewizyjnych.
Dzięki dodatkowym informacjom zapisanym w obrazie możliwe jest teraz wyświetlenie większej ilości możliwych niuansów. Widz może cieszyć się fantastycznym obrazem z większą ilością szczegółów i kolorów oraz możliwie najbardziej zbliżonym do rzeczywistości.

 

 • Interfejs użytkownika Loewe. Przejrzysty, szybki, łatwy i przyjemny w użytkowaniu.

 

interfejs loewe bild 7

  

 • Inteligentna pokrywa Loewe bild 7 cover

 

Loeve Bild 7 cover

  

 • Pilot Loewe Assist 1 w kolorze grafitowym

 

Pilot Assist 1

 

 • Doskonała jakość dźwięku

 

 

Telewizory serii Loewe bild 7 zostały wyposażone w nowej generacji zintegrowany soundbar stereo. Jest to urządzenie o budowie zamkniętej wyposażonej w membrany pasywne oferujące 120 watów mocy muzycznej. System głośników skierowanych ku przodowi oferuje niesamowicie czysty dźwięk i doskonałe oddanie basów mimo swojej płaskiej i kompaktowej budowy. 


Dane techniczne:


6x głośników średnio/wysokotonowych
4x pasywne membrany
Zakres częstotliwości: 65Hz - 20kHz ±3dB
Maksymalny poziom ciśnienia dźwiękowego (SPL): 97dBA

Cały system głośnikowy umieszczony został w specjalnej obudowie, która doskonale redukuje wibracje. Wymienna maskownica głośnika wykonana ze specjalnych materiałów akustycznych podkreśla piękno telewizora i nadaje mu swoim nowoczesnym kolorem szarego grafitu odpowiednie szlify. 

Telewizor Loewe bild 7 wyposażony został w zintegrowany dekoder audio 5.1 i dzięki temu w łatwy sposób można zbudować za jego pomocą system kina domowego Loewe, gdzie głośnik centralny będzie głośnikiem telewizora. 

 

 • Loewe bild 7 + Loewe klang 5. System z podstawą podłogową FSM 7

 

Doskonała kombinacja systemu telewizora Loewe bild 7 i głośników Loewe klang 5. Informacje szczegółowe: więcej na temat głośników w pakiecie startowym Loewe klang 5

loewe bild 7 z klang 5

 • Detale Loewe Bild 7 Wielkości, kolory, możliwości ustawienia

Wielkość: 65 cali
Kolor: Szary grafit
Możliwości ustawienia (w zestawie): WM7, uchwyt na ścianę bez możliwości regulacji

 

 

 • Możliwości ustawienia (opcjonalne):

Podstawa stołowa TS 7 dla 65”
Podstawa stołowa elektryczna TSM 7 dla 65”
Podstawa stołowa elektryczna FSM 7 dla 65”
Wieszak ścienny z możliwością wysuwu WMF 7

 • Przegląd opcji ustawienia Loewe bild 7 

Loewe Bild 7

 • Zakres dostawy:

Loewe bild 7
Uchwyt ścienny: WM7
Pudełko powitalne zawiera:
Drukowane instrukcje obsługi w 6 językach (GER/UK/IT/F/E/NL) i dodatkowo w 4 kolejnych językach (DK/SE /FIN/NO), w formacie A4
Skrócona instrukcja obsługi w 6 językach (GER/UK/IT/F/E/NL), w formacie A4
Kabel zasilający EU
Kabel antenowy
Elastyczną maskownicę na kable
Pilot zdalnego sterowania Assist 1 w kolorze szarego grafitu wraz z bateriami

 

 • O Loewe

Loewe ponad 80 lat temu wynalazło telewizję. Dział badań, produkcja i serwis zlokalizowane są w Niemczech w Kronach w Górnej Frankonii. Produkty Loewe zaprojektowane są z myślą o długoletnim użytkowaniu i oszczędności energii. Charakteryzują się technologią modularną, materiałami najwyższej jakości, precyzyjnym rzemiosłem, regularnymi aktualizacjami oprogramowania nie zapominając oczywiście o ponadczasowym designie.

 

Loewe Bild 7 hifi exclusive

 

 • W zestawie otrzymujesz moduł CAM oraz 12 miesiący darmowej telewizji nc+ gratis! 

Od momentu aktywacji możesz przez 12 miesiący oglądać programy z ofery Comfort+ oraz dodatkowo wszystkie kanały Canal+. Po tym okresie należy podjąć decyzję ile, jak długo i za co chcesz  płacić. 

 

 • Moduł NC+Mix z kartą gratis!

Jeden pilot do obsługi telewizora zarówno dla kanałów z oferty nc + jak i z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Możliwość nagrywania programów na podłączonym do telewizora dysku twardym. Brak dodatkowego pudełka w postaci dekodera SAT pod telewizorem oraz brak dodatkowych kabli większy porządek, estetyka, niezawodność. Możliwość ułożenia własnej listy i kolejności kanałów = swoboda wyboru

 • Listy ulubionych kanałów

Specjalnie dla Państwa utworzymy listę ulubionych kanałów.

 

 

Do produktu nie przypisano żadnych akcesoriów

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.