Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Subwoofer 300

Loewe Subwoofer 300
Karta produktu Zobacz PDF
Karta produktu
900,98 kB
Oblicz ratę

Cena: 3 800,00 PLN

  • Loewe Subwoofer 300

Teraz doskonały dźwięk niskotonowy pasuje do każdego pomieszczenia. Nasi inżynierowie stworzyli je tak, jak tworzy się prawdziwy i doskonały instrument: mocny, funkcjonalny, minimalistyczny i przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów. Dzięki temu subwoofery Loewe pasują doskonale do telewizorów Loewe. Trzy wbudowane radiatory sprawiają, że jest przepełniony mocą. Dwie pasywne membrany i zasilany głośnik zapewniają intensywny bas z kompaktowej obudowy. Wyrafinowana koncepcja akustyczna umożliwia mocne i skupione niskie tony zaś 300 watów mocy daje wysoką jakość dźwięku.

Ustawienia głośnika można modyfikować w zależności od jego umieszczenia: jako wolnostojący, przy ścianie czy w rogu pomieszczenia - Subwoofer 300 oferuje idealną konfigurację w zależności od sytuacji. Wszystkie łącza umieszczone są w spodzie głośnika, zaś ukryte prowadzenie kabli wpływa na subtelny wygląd subwoofera. W połączeniu z telewizorami Loewe, subwoofer przekształca film i muzykę w prawdziwie potężne i dramatyczne doświadczenie. 

 

  • Schemat podłączenia

 

  • Jeden tor cyfrowy. Dla najlepszego dźwięku.

Najwyższa jakość dźwięku bez przekłamań. Od zintegrowanego odbiornika 7.1 do systemowego złącza audio tor dźwięku w Loewe jest w pełni cyfrowy. Oznacza to, że telewizor Loewe obrabia wchodzący dźwięk wielokanałowy w całości, dodatkowy wzmacniacz lub amplituner nie jest już potrzebny. Dodatkowo dźwięk poddawany jest specjalnemu procesowi obróbki włącznie z detekcją dialogów i dopasowaniem głośności w zależności od częstotliwości. Wzmocnienie następuje także wewnętrznie poprzez dwie końcówki mocy klasy D lub też przez zewnętrzne końcówki mocy w subwooferach Loewe.

  • Perfekcyjna współpraca

Doskonały fundament dla każdej konfiguracji kina. Teraz może zacząć się wielkie kino w domu! Na przykład w kombinacji subwoofera z telewizorem Loewe i odpowiednio dobranymi głośnikami Loewe.

 

Dane techniczne:
Acoustic principle: Active, with passive radiators
Equipment: 1 Bass, 6“
2 passive rad., 6“
Total Power: 300 W
Numbers power amplifiers: 3 (2+1)
Power amplifiers (Sinus): 2 x 75 W,
1 x 150 W
Frequency range (-6dB): from 35 Hz
Bass Intensity switch: YES
Crossover Frequency adjustable: YES
Bass equalizer: YES
Phase switch: YES
Stereo / 2.1 function: YES
Automatic On / Off (signal recognition): YES
Analogue Audiolink: NO
Digital Audiolink Integrated
Analog IN YES

Do produktu nie przypisano żadnych akcesoriów

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.