Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Bild 5.40 UHD

Loewe Bild 5.40 UHD
Karta produktu Loewe Bild 5.40.pdf Zobacz PDF
Karta produktu Loewe Bild 5.40.pdf
1018,76 kB
Oblicz ratę

Cena: 9 990,00 PLN

Loewe  bild 5 

Wyprodukowany w Niemczech z miłością i pasją.

 

 

Uczucie. Wolność. 


Dla entuzjastów designu, którzy spędzają wiele czasu poza domem i doceniają zróżnicowanie. Dla purystów inspirowanych najnowocześniejszą technologią i jakością. Bild 5 jest wszechstronny. To prawdziwe źródło energii, doskonale połączone, aby zapewnić maksymalną wolność. Kwatera główna domowej rozrywki. Każdy szczegół został szczegółowo przemyślany. Opcje materiałów, kolorów i możliwości ustawienia tworzą możliwość nowoczesnego i personalizowanego wyglądu.


Sztuka tworzenia atmosfery.

 

Zaskakujące połączenie materiałów tworzy ciepły i domowy efekt, który jeszcze bardziej podkreśla materiał maskownicy soundbaru pod ekranem. Trzy różne opcje kolorystyczne - grafitowa, jasna szara i Cappuccino - zapewniają spersonalizowany wygląd.


Potężny. 


Potężny system stereo z zamkniętym bas refleksem zapewnia ciepłe niskie tony i 80W całkowitej mocy muzycznej, zamienianej na przejmujący i wypełniający dźwięk


Rozdzielczość Ultra HD 


Loewe bild 5 posiada matrycę o rozdzielczości Ultra HD, wyjątkowy algorytm skalowania i podświetlenie krawędziowe LED.

Ekstremalnie płaski ekran Ultra HD oferuje czterokrotnie większą rozdzielczość (3.840x2.160 pikseli). Rezultat to krystalicznie wyraźne szczegóły, doskonały kontrast i niesamowicie żywe kolory - nawet przy gwałtownym ruchu transmisji sportowych lub filmów.


Twój dom jest wszędzie.

 

Bild 5 ma zintegrowany dysk twardy (DR+) o 1.000 GB pojemności. Oglądaj mecz, nagrywając serial kryminalny i film w tym samym czasie. Zatrzymaj program i kontynuuj jego oglądanie tam gdzie przerwałeś. Jeśli robi się późno zabierz audycję telewizyjną z salonu do sypialni na drugi telewizor, używając telewizora Loewe jako klienta streamingu. Lub oglądaj nagrania z archiwum DR+. Z olbrzymią łatwością, jak należy oczekiwać od Loewe

 

Loewe  os 

Przejrzysty, szybki, intuicyjny i nowy. 


Wszystko jest przejrzyście usystematyzowane i przyjazne dla użytkownika. Kanały TV, nagrania, aplikacje i inne zewnętrzne źródła mogą być przechowywane na ekranie startowym, dla łatwego dostępu. Ulepszyliśmy także podgląd w TV na żywo, wprowadzając pasek postępu dokładnie pokazujący miejsce, w którym znajduje się program.

 

 

Łatwe nagrywanie. 

 

Zatrzymaj, nagraj i używaj lub zabierz ze sobą. Ty decydujesz, co oglądać, dzięki wbudowanym funkcjom.

Amazon Video.

Subskrybenci Prime mają dostęp do tysięcy filmów i seriali z Amazon Video.

Ponad 40 milionów piosenek. 

Aplikacja TIDAL na ekranie startowym daje bezpośredni dostęp do serwisu streamingowego, pozwalającego na cieszenie się ulubioną muzyką w jakości Hi Fi.

Do produktu nie przypisano żadnych akcesoriów

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.