Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Bild 9.65 OLED wersja ścienna

Loewe Bild 9.65 OLED wersja ścienna
Dane techniczne Zobacz PDF
Dane techniczne
1,16 MB
Oblicz ratę

Cena: 43 990,00 PLN

 • Loewe bild 9

 

 

Przepych i prostota. Bodo Sperlein, Dyrektor Kreatywny Loewe z Londynu, czerpał z niemieckiego knowhow i brytyjskiej kreatywności, aby połączyć wyrafinowanie z minimalizmem, rzemiosło z najnowocześniejszą technologią i obfitość z powściągliwością. Efekt, zainspirowany złotymi latami dwudziestymi, Bauhaus i art deco, emanuje prezencją i lekkością, tak fascynującą, że stanowi niemal dzieło sztuki. Elegancka obudowa ukrywa najnowocześniejszą technologię – OLED i Dolby Vision™ oferujące olśniewający obraz i eksplozję kolorów. Doskonale uzupełniane głośnikami Loewe klang 9.

 

 

 

Loewe bild 9 to telewizor Loewe z technologią OLED. Jasne, samo podświetlające się piksele w ekranie OLED, oferują nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Oferowane przez nowy telewizor doświadczenie łączy najnowocześniejszą dostępną technologię OLED i legendarne oprogramowanie do przetwarzania obrazu Loewe, które nazwano VantaVision.

 

 

 

 • Kluczowe cechy Loewe bild 9:

 

 • Design

 

Minimalistyczny i unikalny. Projektant telewizora Bodo Sperlein genialnie połączył tradycyjne kształty i materiały z technologią XXI wieku uzyskując zaskakujący efekt. Ciepły i subtelny matowy złoty kolor zainspirowany bizantyjskimi mozaikami dodaje przepychu, zaś zimny grafitowy kolor tworzy pewnie przyciągające wzrok linie. Obydwa wykończenia idealnie uzupełnia ekran, o zaledwie 7 mm grubości, cieńszy niż większość smartfonów, którzy niemalże się unosi. Fabryczna pokrywa ukrywa łącza i przewody, tworząc doskonałość niezależnie od perspektywy.

 

 • Jakość obrazu

 

Technologia OLED wykorzystuje samopodświetlające się piksele organiczne, czego efektem jest spektakularna jakość obrazu. W przeciwieństwie do LCD, ekran OLED nie wymaga podświetlenia. Wyłączenie pikseli generuje intensywną i całkowitą czerń. Czas reakcji wynosi mniej niż mikrosekundę - od oślepiającego światła do najciemniejszych cieni. Gwałtowny ruch jest odzwierciedlany z nowym poziomem żywiołowości. Dzięki Dolby Vision™ bild 9 oferuje obrazy o poszerzonym zakresie dynamicznym (HDR) o zupełnie nowym poziomie głębi i oszałamiającym spektrum kolorów. Efekt zapiera dech w piersiach. Dolby Vision™ oferuje 68 miliardów kolorów, dając pewność, że obrazy na ekranie wyglądają naturalnie i dokładnie tak, jak chcieli tego producenci filmów.

 

 • Matryca OLED

 

Innowacyjna technologia oferująca doskonałe kolory i absolutną czerń. 

 

 • Ultra High Definition (4K)

 

Precyzyjne detale i doskonały obraz dzięki specjalnym algorytmom upscalingu od Loewe. Nawet materiały Full HD wyświetlane są o wiele lepiej. 

 

 • High Dynamic Range z Dolby Vision

 

Niesamowity i perfekcyjny obraz! Ulepszona jasność, rozszerzony kontrast i rozbudowana paleta kolorów a do tego więcej szczegółów. Wszystko dzięki technologii HDR wraz z Dolby Vision, HDR10 & HLG. 

 

 • Doskonałe wzornictwo

 

Stworzony przez designera Bodo Sperlein’a dostarcza wyjątkowego i niesamowitego widoku jako dzieła sztuki. Loewe bild 9 pasuje elegancko do każdego rodzaju interioru. 

 

 • Efekt magii


Gdy włączamy telewizor specjalny wewnętrzny mechanizm przesuwa ekran ku górze ukazując jednocześnie wbudowany w niego soundbar. Podczas wyłączania panel przesuwa się na dół zakrywając jednocześnie wbudowany głośnik. 

 

 • Dźwięk

 

Po uruchomieniu ekran Loewe bild 9 automatycznie unosi się do góry odsłaniając potężny soundbar. Moc 120W z sześciu głośników z czterema pasywnymi membranami przekłada się na żywy, ciepły i wypełniający dźwięk. Idealnie uzupełniają go głośniki Loewe klang 9, które łączą technologię kolumny głośnikowej z pełnoprawnym subwooferem. Głośniki komunikują się bezprzewodowo z Loewe bild 9. Zintegrowany z telewizorem dekoder dźwięku 5.1 pozwala uniknąć zewnętrznego amplitunera, upraszczając korzystanie z rozrywki. 

 

 

 

 

 • Mój telewizor to mój system muzyczny.

 

Zakochany? Odprężony? Czas na imprezę? TIDAL zapewni muzykę dopasowaną do nastroju. Jako zintegrowana z telewizorem aplikacja streamuje piosenki w wysokiej lub standardowej rozdzielczości do telewizora i pozwala na doskonałą radość z dźwięku zwłaszcza w połączeniu z głośnikami Loewe klang 1. 

Lubię słuchać przy pomocy bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Nawet ścieżek do moich filmów. Lub streamuje muzykę bezpośrednio do telewizora ze smartfona po Bluetooth.

 

 

 

 • Fascynujący. Inny.

 

Zainspirowane przez Bauhaus i art deco, przejrzyste kształty i ciepły, matowy, złoty odcień, tworzą atrakcyjny kontrast z futurystycznym ekranem, który przy grubości zaledwie 7mm, jest cieńszy niż większość smartfonów. Wysokiej jakości materiałowa pokrywa ukrywa łącza i przewody z tyłu urządzenia, oraz dodatkowe akcesoria, jeśli są tam zamontowane.

 

 • Prosty. Intuicyjny.

 

Jasno usystematyzowany interfejs użytkownika jest łatwy do zrozumienia i przyjemny w obsłudze. Wybór kanałów, nagrań, aplikacji lub innych zewnętrznych źródeł, jest łatwo przechowywany na ekranie startowym. Tidal daje dostęp do ponad 40 milionów utworów. Filmy i seriale są dostępne w serwisach online jak Amazon Video. Aby jeszcze łatwiej obsługiwać telewizor, zmiana kanału, rozpoczęcie nagrywania, wybór ulubionych filmów z przewodnika lub szybkie przywołanie informacji o oglądanym programie - wszystkie dostępne są z poziomu aplikacji Loewe.

                                                                                                  

 

 • Nowy rodzaj perfekcji Loewe bild 9.

 

Technologia wyświetlacza OLED z rozdzielczością Ultra HD
Technologia HDR (Dolby Vision, HDR10, HLG)
Tunery DVB-T2*/C/S2, analog, 2x CI+ V.1.3
Soundbar o mocy 120 watów
Zintegrowany dekoder audio 5.1 (Dolby Digital / DTS) ze złączem Digital Audio Link
Nagrywarka cyfrowa DR+ o pojemności 1 TB / archiwizacja na USB (Dual-Channel)
Klient / serwer DR+ Streaming
Loewe Multi Recording / Loewe Mobile Recording
Nowy interfejs użytkownika: Loewe os
Funkcja Instant Channel Zapping
Tabelaryczne EPG
Odtwarzacz zdjęć/video/muzyki przez USB/LAN/WLAN
MediaText (HbbTV)
Portam SMART TV MediaNet
Digital Media Renderer (DMR)
Kinematyka ekranu (zmotoryzowana)
4xHDMI UHD (z tego 1x HDMI 2.0a), 2x CI+, 3x USB (z tego 1x USB 3.0), micro AV input
Zintegrowany LAN, WLAN
Odtwarzacz muzyki przez Bluetooth
Multiroom TV/DR+/DVB Radio Streaming

 

 

 • Doświadczenie świata High Dynamic Range (HDR) Loewe bild 9.

 

O ile technologia ‘4K’ dostarcza ‘więcej pikseli’, o tyle technologia HDR przekształca jakość obrazu w ‘lepsze piksele’. Dzięki rozszerzonemu poziomowi kontrastu, poprawionej jasności i rozbudowanej palecie kolorów widzowie mogą doświadczyć obrazu zbliżonego do rzeczywistości z jeszcze większą ilością szczegółów. Aby uzyskać ten nowy poziom jakości obrazu, materiał musi zostać nagrany ze znacznie wyższym kontrastem, co jednocześnie oznacza więcej informacji o obrazie w porównaniu ze standardowym materiałem. Aby oglądać coś w HDR widz będzie potrzebował materiału, który został w tym systemie nagrany oraz telewizora, który będzie spełniał specyficzne wymagania tego standardu. Telewizor Loewe bild 9 jest w stanie wyświetlić materiał HDR używając trzech głównych standardów HDR : Dolby Vision, HDR10 oraz HLG. Dolby Vision jest standardem używającym metadanych do optymalizacji obrazu w każdej scenie. Prawdziwie nowe doświadczenie oglądania oczekuje na widza. 

 

 

 • Wyjątkowa wydajność dźwiękowa Loewe bild 9.

 

Telewizor Loewe bild 9 dostępny będzie ze zintegrowanym soundbarem stereo nowej generacji. Jest to skierowany ku przodowi głośnik typu zamkniętego zbudowany z driverów o łącznej mocy muzycznej 120W. Niskie częstotliwości zostały odpowiednio mocno podbite poprzez zastosowanie czterech membran typu ‘racetrack’ ABRs (Auxiliary Bass Radiators). Dzięki temu uzyskany dźwięk jest bogaty, szczegółowy i doskonale wypełniający przestrzeń. Żaden inny płaski telewizor nigdy nie brzmiał tak fantastycznie. 


Detale techniczne:


6x głośników
4x membrany pasywne
Zakres częstotliwości: 65Hz - 20kHz ±3dB
Maksymalny poziom ciśnienia (SPL): 97dBA

 

Głośnik jest zintegrowany w specjalnej obudowie redukującej wibracje. Jego przód pokryty jest specjalną maskownicą z materiału dźwiękoprzepuszczalnego w kolorze grafitowym. Zintegrowany procesor dźwięku 5.1 z Dolby i DTS pozwala wykorzystać wszystkie zalety zintegrowanego kina domowego Loewe, a głośnik TV jest głośnikiem centralnym.

 

 • Magia daje dwa różne efekty Loewe bild 9.

 

 • Loewe bild 9. cover

 

Specjalny materiał w kolorze Graphite Grey, taki sam, w jakim wykonana jest pokrywa głośnika znajduje się napokrywie Loewe bild 9 cover. Pokrywa za pomocą magnesów przylega do tylu telewizora skrywając wszystkie połączenia. Jeśli chcesz mieć dostęp do złączy wystarczy odgiąć pokrywę. 

 

 

 • Loewe Assist w kolorze Graphite Grey

 

Ulubione / WEB Nowe obłożenie klawiszy:

- Krótkie naciśnięcie: Dodanie ulubionego
- Długie naciśnięcie: funkcja przycisku WEB

 

Źródło


Nowy przycisk przenosi użytkownika bezpośrednio do menu źródeł. Bezpośredni dostęp do wszystkich zewnętrznych źródeł TV.

 

 

 • System operacyjny Loewe. Jasno, szybko, łatwo. 

 

 

 

 • Made in Germany. Ponieważ tożsamość generuje jakość.

 

Przez ponad 90 lat Loewe pozostało wierne zasadzie "Made in Germany". Dział rozwoju firmy, produkcja i serwis znajdują się w Kronach w Górnej Frankonii. Kto lepiej wyjaśni korzyści wynikające z tych mocnych korzeni niż Thomas Günther? Spędził w firmie trzy dekady i ma 25 lat doświadczenia w dziedzinie zapewniania jakości.

 

 • Zakres dostawy:

 

Loewe bild 9.55 
Pudełko powitalne zawiera:
Drukowane instrukcje obsługi w 6 językach (GER/UK/IT/F/E/NL) i dodatkowo w 4 kolejnych językach (DK/SE /FIN/NO), w formacie A4
Skrócona instrukcja obsługi w 6 językach (GER/UK/IT/F/E/NL), w formacie A4
Kabel zasilający EU
Kabel antenowy
Elastyczną maskownicę na kable
Pilot zdalnego sterowania Assist 1 w kolorze szarego grafitu wraz z bateriami

Dostępne kolory obudowy: grafitowy oraz amber gold

 

Do produktu nie przypisano żadnych akcesoriów

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.