Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Bild 4.55 UHD OLED Moduł NC+Mix z kartą gratis!

Loewe Bild 4.55 UHD OLED Moduł NC+Mix z kartą gratis!
Oblicz ratę

Cena: 14 990,00 PLN

 • Loewe bild 4.55 UHD OLED

Przepych i prostota. Bodo Sperlein, Dyrektor Kreatywny Loewe z Londynu, czerpał z niemieckiego knowhow i brytyjskiej kreatywności, aby połączyć wyrafinowanie z minimalizmem, rzemiosło z najnowocześniejszą technologią i obfitość z powściągliwością. Efekt, zainspirowany złotymi latami dwudziestymi, Bauhaus i art deco, emanuje prezencją i lekkością, tak fascynującą, że stanowi niemal dzieło sztuki. Elegancka obudowa ukrywa najnowocześniejszą technologię – OLED i Dolby Vision™ oferujące olśniewający obraz i eksplozję kolorów. 

 

 

 • Najważniejsze cechy:

 

 • Design

Minimalistyczny i unikalny. Projektant telewizora Bodo Sperlein genialnie połączył tradycyjne kształty i materiały z technologią XXI wieku uzyskując zaskakujący efekt. Ciepły i subtelny matowy złoty kolor zainspirowany bizantyjskimi mozaikami dodaje przepychu, zaś zimny grafitowy kolor tworzy pewnie przyciągające wzrok linie. Obydwa wykończenia idealnie uzupełnia ekran, o zaledwie 7 mm grubości, cieńszy niż większość smartfonów, którzy niemalże się unosi. Fabryczna pokrywa ukrywa łącza i przewody, tworząc doskonałość niezależnie od perspektywy.

 

 • Wejście do świata Loewe OLED

 

Loewe bild 4.55 oferuje prosty dostęp do najnowszych technologii. Perfekcyjna czerń OLED spotyka czerń podstawy stołowej oraz maskownicy głośnika harmonizując razem, z kolorystyką ramki panelu i „oka Loewe”. 

 

 • Wyświetlacz OLED

 

Loewe bild 4.55 zachwyca innowacyjną technologią panelu OLED generacji 2017. Nowa technologia wyświetlacza gwarantuje doskonałe kolory i czerń absolutną, doskonałe oddanie wszystkich cieni i kolorów dzięki autonomicznie świecącym pikselom. 

 

 • Jakość obrazu

 

Technologia OLED wykorzystuje samopodświetlające się piksele organiczne, czego efektem jest spektakularna jakość obrazu. W przeciwieństwie do LCD, ekran OLED nie wymaga podświetlenia. Wyłączenie pikseli generuje intensywną i całkowitą czerń. Czas reakcji wynosi mniej niż mikrosekundę - od oślepiającego światła do najciemniejszych cieni. Gwałtowny ruch jest odzwierciedlany z nowym poziomem żywiołowości. 

 

 • Ultra High Definition wraz z HDR

 

Wyjątkowo ostre, precyzyjne i pełne detali obrazy sprawiają jeszcze większą przyjemność widzowi podczas oglądania ulubionych audycji. Pełna funkcjonalność HDR dostarcza najlepszego możliwego kontrastu. 

 

 • System operacyjny Loewe. Jasno, szybko, łatwo.


 • Mój telewizor to mój system muzyczny.

Zakochany? Odprężony? Czas na imprezę? TIDAL to pierwszy serwis streamingowy na świecie z bezstratną jakością dźwięku HiFi, muzycznymi wideo w jakości HD i materiałami przygotowywanymi przez dziennikarzy muzycznych, artystów i ekspertów. TIDAL zapewni muzykę dopasowaną do nastroju. Jako zintegrowana z telewizorem aplikacja streamuje piosenki w wysokiej lub standardowej rozdzielczości do telewizora i pozwala na doskonałą radość z dźwięku. Więcej informacji http://tidal.com/pl

 

 • Zintegrowany dekoder audio 5.1

Możliwość zbudowania systemu kina domowego wyłącznie w oparciu o telewizor dzięki inteferjsowi Loewe DAL.

 

 • Bluetooth w zestawie

 

Połącz swój smartfon lub tablet i odtwarzaj muzykę na głośniku lub systemie telewizora. Możesz także użyć klawiatury BT lub słuchawek.

 

 • Prosty. Intuicyjny.

 

Jasno usystematyzowany interfejs użytkownika jest łatwy do zrozumienia i przyjemny w obsłudze. Wybór kanałów, nagrań, aplikacji lub innych zewnętrznych źródeł, jest łatwo przechowywany na ekranie startowym. Tidal daje dostęp do ponad 40 milionów utworów. Filmy i seriale są dostępne w serwisach online jak Amazon Video. Aby jeszcze łatwiej obsługiwać telewizor, zmiana kanału, rozpoczęcie nagrywania, wybór ulubionych filmów z przewodnika lub szybkie przywołanie informacji o oglądanym programie - wszystkie dostępne są z poziomu aplikacji Loewe.

 

 • Loewe os

 

Prosta i intuicyjna obsługa wszystkich funkcji TV i funkcji ustawień kina domowego przez jasno i przejrzyście ustrukturyzowane menu i wyjątkowo prostego w obsłudze pilota.

 

 

 

 • Made in Germany.

Ponieważ tożsamość generuje jakość.

 

Przez ponad 90 lat Loewe pozostało wierne zasadzie "Made in Germany". Dział rozwoju firmy, produkcja i serwis znajdują się w Kronach w Górnej Frankonii. Kto lepiej wyjaśni korzyści wynikające z tych mocnych korzeni niż Thomas Günther? Spędził w firmie trzy dekady i ma 25 lat doświadczenia w dziedzinie zapewniania jakości.

 

 • Wyposażenie Loewe bild 4.

 

Technologia OLED z rozdzielczością Ultra HD
Technologia HDR (Dolby Vision, HDR10, HLG)
DVB-T2*/C/S2, analog, 2x CI+ V.1.3
80 watów mocy muzycznej
Zintegrowany dekoder audio 5.1 (Dolby Digital / DTS) ze złączem Digital Audio Link
Możliwość nagrywania na dysk USB (Dual-Channel)
DR+ Streaming Client
Loewe Multi Recording / Loewe Mobile Recording w połączeniu z podłączonym zewnętrznym dyskiem HDD, lub DR+ Feature Disk
Interfejs użytkownika: Loewe os
Loewe Instant Channel Zapping
Tabelaryczne EPG
Odtwarzacz zdjęć/video/muzyki przez USB/LAN/WLAN
MediaText (HbbTV)
MediaNet Smart TV Portal
Digital Media Renderer (DMR)
4 x HDMI UHD (z czego 1x HDMI 2.0a), 2x CI+, 3x USB (z czego 1x USB 3.0), micro AV input
Zintegrowany LAN, WLAN i Bluetooth
Kolorystyka: podstawa stołowa i maskownica głośnika czarne 

 

 • Doskonała technologia wyświetlania obrazu Loewe bild 4.

 

Panel OLED ostatniej generacji oferuje niesamowity obraz.
Dzięki jasnym, naturalnym kolorom i idealnej czerni, telewizor bild 4 przekonuje od pierwszego wejrzenia
Poprzez swój prosty i bardzo cienki panel poniżej 5 mm, telewizor jest ultracienki i nowoczesny.
Pełna rozdzielczość UHD, wsparcie dla formatów HDR i sprawdzone algorytmy wyświetlania obrazu od Loewe oferują doskonały i ostry obraz.
Dzięki szerokiemu kątowi widzenia, wyświetlacz nie traci swojej doskonałej jakości bez względu na perspektywę oglądania. 

 

 • High Dynamic Range Loewe bild 4.

 

Telewizora Loewe bild 4 w połączeniu z systemem audio Loewe jest idealnym rozwiązaniem dla każdego salonu.

 

 

 • Moduł NC+Mix z kartą gratis!

Jeden pilot do obsługi telewizora zarówno dla kanałów z oferty nc + jak i z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Możliwość nagrywania programów na podłączonym do telewizora dysku twardym. Brak dodatkowego pudełka w postaci dekodera SAT pod telewizorem oraz brak dodatkowych kabli większy porządek, estetyka, niezawodność. Możliwość ułożenia własnej listy i kolejności kanałów = swoboda wyboru


 • Listy ulubionych kanałówSpecjalnie dla Państwa utworzymy listę ulubionych kanałów.

 

 

 

 • Zamów profesjonalną instalację

 

 

 • Gwarancja LOEWE:

Okres gwarancji: 2 lata.
Zasięg gwarancji: ogólnopolski poprzez sieć autoryzowanych serwisów.

 

Do produktu nie przypisano żadnych akcesoriów

Brak plików

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.