Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe
LOEWE BILD

Loewe - oferta dla hoteli

Państwa goście nie bedą chcieli wyjeżdżać.

Przychylność wobec gości i wychodzenie naprzeciw specjalnym życzeniom to oczywistość w branży hotelarskiej. Także system rozrywki w wersji do pokoju hotelowego znakomicie wywiazuje sie z tego zadania. Żaden inny producent nie wyspecjalizował się w tak dożym stopniu w dostarczaniu indywidualnych rozwiazań dla Państwa i Państwa gości, jak firma Loewe.

Odnosi się to do podłączenia urządzeń do hotelowego systemu telewizyjnego, wposażenia technicznego, aplikacji dźwiękowych i multimedialnych i oczywiście do perfekcyjnej integracji w pomieszczeniu, dzięki szerokiej palecie kolorów i różnorodności rozwiązań w zakresie ustawienia.

Proszę sie nie zdziwić, jeśli Państwa goście po prostu nie zechcą opuszczać pokoju hotelowego...

Loewe. System rozrywki w wersji do pokoju hotelowego - czysta perfekcja.

Państwa korzyści w skrócie:

  •      Osobisty doradca dostępny w pobliżu Państwa hotelu
  •      Profesjonalne wsparcie w zakresie planowania.
  •      Pewniejsza przyszłość dzięki aktualizacjom oprogramowania.
  •      Wszystkie linie produktów Loewe (22’’ - 55’’) idealnie dopasowane do zastosowania w hotelu.

 

1. Należy być przygotowanym na wyłączenie analogowego sygnału satelitarnego.

31 lipca 2013 roku zostanie wyłączony analogowy sygnał satelitarny. W hotelach, które do tego czasu nie wprowadzą cyfrowego systemu telewizji satelitarnej, goście przeżyją prawdziwe rozczarowanie - ekrany nagle będą czarne... Z telewizorem Loewe, który już teraz dysponuje zintegrowanym DVB-T/C-/S2, oraz urządzeniem cyfrowym do odbioru telewizji satelitarnej nie trzeba obawiać się momentu wyłączenia sygnału analogowego - telewizory w Państwa pokojach zachowają ciągłość odbioru!

2. Inwestycja w przyszłość.

Telewizory Loewe oferują najnowsze technologie -jak np. Full-HD-LCD z Backlight LED lub zintegrowanym odbiorem cyfrowym I HDTV. Dzięki aktualizacji oprogramowania Loewe Państwa odbiorniki przy użyciu pamięci USB będą zawsze w pełni dostosowane technicznie. A purystyczny I zarazem elegancki design sprawią, że nie będzie się chciało oderwać od nich oczu.

3. Oszczędność energii zamiast wprowadzania ograniczeń w ofercie hotelu.

Nowe telewizory Loewe pobierają zadziwiająco mało prądu, ponieważ wiele funkcji jest zintegrowanych i nie są potrzebne żadne urządzenia dodatkowe.

4. Zachowanie kontroli.

Specjalny tryb hotelowy Loewe dzięki zabezpieczeniu za pomocą hasła może zostać uruchomiony tylko przez Państwa oraz pracowników hotelu. W ten sposób unikną Państwo korzystania z usług serwisowych w wyniku rozregulowania urządzeń, a Państwa goście będą zadowoleni z prostej, Intuicyjnej obsługi.

5. Perfekcyjne dopasowanie.

Telewizory Loewe można dostosować do Indywidualnych potrzeb i dlatego idealnie wpasowują się w atmosferę każdego pomieszczenia. Do wyboru jest wiele kolorów i możliwości ustawiania - system rozrywki w wersji do pokoju hotelowego stworzony jak dla domu!

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.