Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe
LOEWE BILD

Historia LOEWE

hist

01

Wartości marki Loewe kształtowały się przez długie lata. Wszystko zaczęło sie w Berlinie w 1923 roku od braci Dr. Siegmund i David Ludwig Loewe. Od tego czasu jedna główna zasada zawsze przyświecała firmie: ustanawiać nowe standardy przez innowacje dla zmysłów.

02

Loewe ustanowiło niezwykły poziom jakości już w roku 1931, prezentując publicznie pierwszą światową transmisję telewizyjną. Loewe tworzyło jakość "made in Germany" w swojej fabryce w Kronach począwszy od roku 1948. Przez ostatnie 20 lat, oprócz telewizora Art 1 z 1985, który stał się klasyką wzornictwa, Loewe otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia na całym świecie za swoje produkty i ich wzornictwo.

W 2005 roku Loewe stał się wiodącym producentem płaskich telewizorów. Debiutował telewizorem Loewe Individual: pierwszy płaski telewizor oferujący możliwość indywidualnego doboru elementów wykończenia obudowy, opcji konfiguracji oraz kolorystyki wykończenia. W roku 2007 przedstawiając telewizor Loewe Connect, Loewe otworzył nową kategorię telewizorów cyfrowej ery, które były przystosowane do współpracy z nie-systemowymi urządzeniami, które można było podłączyć bezpośrednio do telewizora. To wyznaczyło kolejny krok w kierunku przyszłości.

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.